OPONY

Opony to bardzo ważna część samochodu, ponieważ jest to jedyny element pojazdu stykający się z

OPONY

Opony to bardzo ważna część samochodu, ponieważ jest to jedyny element pojazdu stykający się z drogą. Głównie to one decydują o długości drogi hamowania lub o powodzeniu nagłego manewru. Z pewnością dbasz o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny dlatego chcesz, aby codzienna jazda była przyjemna, komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.

W firmie Walmar oferujemy bogaty wybór opon do niemal każdego typu pojazdu na każdy sezon. Niezależnie od tego, czy jeździsz samochodem osobowym, SUV-em, terenówką czy autem dostawczym lub ciężarówką, pomożemy Ci w dobrać najodpowiedniejsze opony, a nasi pracownicy w wieloletnim doświadczeniem doradzą która marka będzie najlepsza.

Posiadamy w sprzedaży opony klasy premium, średnie i ekonomiczne takich grup jak Michelin, Goodyear, Bridgestone, Continental czy Nexen. Jeżeli poszukujesz konkretnej marki, zadzwoń, a my sprowadzimy ją dla Ciebie.

Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości, zaopatrując się w najnowocześniejszych fabrykach z całej Europy i świata.

Firma Walmar oferuje usługę pompowania kół azotem, czego zaletą jest zmniejszenie różnic ciśnienia w kole przy dużych wahaniach temperatur. Operacja taka bardziej uszczelnia połączenie opony z felgą niż w przypadku napełnienia koła zwykłym powietrzem, co zapewnia dłuższą trasę przejazdu na uszkodzonej (przebitej) oponie. Jedną z najważniejszych zalet pompowania azotem jest zabezpieczenie felgi przed korozją.

Zadowolenie klienta jest naszą wartością nadrzędną.